Valide Sultan Kız Yaşam Konutları

Tarihçe

VALİDE SULTAN Kız Öğrenci Yaşam Konutları 1993 yılından günümüze değin faaliyetlerine aralıksız olarak devam eden Karagür Ltd. Şti. Yatırımıdır. İnşaat sektörünün güvenilir isimleri arasında sıralanan Karagür Ltd. Sektöründeki teknik birikimlerini ve tecrübelerini VALİDE SULTAN Kız Öğrenci Yaşam Konutları için ileri düzeyde seferber etmiştir.
Güvenli, sağlam, modern, yüksek konforlu ve neticede Yaşanası bir ortam tesis edilmiştir. İstanbulun merkezinde yüksek öğrenim kız öğrencilerine aile ortamı rahatlığını, öğrenci evi mutluluğunu ve lüks, konforlu yaşam imkanlarını sunmaktadır...

Karagür Ltd. Şti.nin Mesajı: Başarılı ticari hayatımızın devamında bir sosyal sorumluluk olarak gördüğümüz VALİDE SULTAN Kız öğrenci Yaşam Konutlarını geleceğimiz olan siz yüksek öğrenim öğrencilerinin hizmetine sunmaktan onur duymaktayız.

Vizyonumuz

İstanbulun Gerçek İstanbul & Sur İçi diye bilinen en merkezi lokasyonlarından birisinde olan VALİDE SULTAN Kız Öğrenci Yaşam Konutları işletmenliği esnasında öğrenci yaşam standartlarının yükseltilmesi, aile ortamının tesis edilmesi, öğrenci evi mutluluğunun yaşatılması, öğrenim ve yaşam standartlarının yüksek tutulması için üst düzey konforun sağlanması, sunulması vizyonu ile faaliyetlerimizi başlatıyoruz.

Misyonumuz

İyi bir aile ortamında titizlikle yetiştirilmiş ve İstanbulda yüksek öğrenim hayatına devam edecek olan siz gençler için mutlu ve başarılı olabileceğiniz bu ortamı hizmete açmaktan onurluyuz.

Sizlerin yarınlarda ailenize, sosyal çevrenize, milletimize ve neticede insanlığa faydalı bireyler olarak yetişebilmeniz için alacağınız bu yüksek öğrenim süresince can-ı gönülden hizmetinizde ve destekçiniz olmayı arzuluyoruz.

Yeni yetişecek nesillere de sizlerin el uzatacağınızı biliyoruz.